
Надувний одномісний матрац велюровий 191 x 99 x 25 см без насоса з підголівником Intex 64141 Чорний
Продавець: Kanctovar
849 ₴949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64141
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний одномісний матрац велюровий 191 x 99 x 25 см без насоса з підголівником Intex 64141 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 126 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 3.1 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Подушка-подголовник | Да |
| Ремонтный комплект | Нет |
| Сумка для хранения и транспортировки | Нет |
| Руководство по эксплуатации | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-01
Переваги
Актуальна ціна





