
Надувний одномісний матрац (76х191х25см) Intex 64756 Синій
Продавець: Круті тачки
537 ₴756 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64756
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний одномісний матрац (76х191х25см) Intex 64756 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 760 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-02-22
Все просто супер. Продавець надійний рекомендую всім. Швидко відправили товар.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





