
Надувний одномісний матрац 190х100х40см / Туристичний матрац для намету
Продавець: HUGO
1 879 ₴2 684,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234579903
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний одномісний матрац 190х100х40см / Туристичний матрац для намету». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Количество воздушных камер | 1 |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06
Не рекомендую, замовлення було зроблено 01.12.2025, 06.12.2025 відмовився так як продавець не звязався і досі не вислав замовлення.
Переваги
Товар не відправили

