
Надувний одномісний матрац велюр (99-191-25 см.) Intex 64757 Синій
Продавець: Круті тачки
515 ₴726 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64757
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний одномісний матрац велюр (99-191-25 см.) Intex 64757 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, флокированное покрытие |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-15
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності





