
Настільна лампа з мультяшним нічником ФІОЛЕТОВИЙ
Продавець: HUGO
265 ₴378,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234587547
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настільна лампа з мультяшним нічником ФІОЛЕТОВИЙ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Світлодіодна сенсорна лампа JK-S050 Настільна лампа з пультом

Акумуляторна настільна лампа з USB на 40 LED Digad 1958 Біла Гнучка світлодіодна лампа на акумуляторі

Гнучка Бездротова Сенсорна Світлодіодна Світлодіодна Настільна Лампа з Підставкою під Телефон QP-2208Y

Настільна лампа з підставкою та органайзером для дрібниць qp-2209-C Настільна LED лампа на 5 Вт Біла
📋 Технічні характеристики
| Высота | 230 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Длина | 110 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Кнопки |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-26
2025-12-27
За 6 днів не змогли відправити моє замовлення, на повідомлення продавець не відповідає. Не рекомендую звертатись щоб не витрачати нерви і час !
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Неввічливий продавець, Товар не відправили