
Настільна LED лампа Пісочний годинник, 3D Sand Painting, від USB або батарейок, Синій / RGB світильник
Продавець: HUGO
428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23457325203
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настільна LED лампа Пісочний годинник, 3D Sand Painting, від USB або батарейок, Синій / RGB світильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна настільна Led лампа DIGAD 1961 Акумуляторна світлодіодна лампа на стіл

Настільна LED лампа з вушками котика на 2 режими 2Вт USB та органайзером для дрібниць 8,5х12х34 см Біло-зелений

Акумуляторна настільна LED лампа 3 режими свічення Сенсорна складана лампа

Лампа настільна на прищіпці 5Вт (3 режими), від USB, DIGAD / Настільна LED лампа / Світильник настільний
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | акрил, стекло |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Синий |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-30
Замовила 21 числа до Нового року. Мені не написали, не передзвонили, сьогодні 30, посилку навіть не відправили.На жаль замовлення оплатила відразу. Тепер повернення коштів очікувати 3 дні. Розчарована
Переваги
Товар не відправили2025-12-29
Переваги
Відправляли довше обіцяного