
Настінна полиця для роутера 2-рівнева 30х20х13см / Пряма полиця для маршрутизатора / Коробка для роутера
Продавець: HUGO
493,25 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234583134
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настінна полиця для роутера 2-рівнева 30х20х13см / Пряма полиця для маршрутизатора / Коробка для роутера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Металева настінна полиця для ванної 31.5x13.5x5 см STORAGE RACK AND1096

Настінна полиця для ванної 42,5х26x13см, 2 яруси, CY-0172 / Підвісна полиця-органайзер / Полиця на стіну

Настінна полиця для роутера 28х17х12см, 2-х рівнева / Пряма полиця для маршрутизатора / Підставка для роутера

Настінний органайзер для кухні 50х5, 5х7,4см, Чорний / Органайзер на кухню / Настінна полиця для кухні
📋 Технічні характеристики
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | Пластик |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-18