
Настінна полиця для ванної кімнати 40х16х15 см з 5 гачками, SKLM-9 / Ванна поличка металева
Продавець: HUGO
215,19 ₴307,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576721
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настінна полиця для ванної кімнати 40х16х15 см з 5 гачками, SKLM-9 / Ванна поличка металева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Металева настінна полиця для ванної 31.5x13.5x5 см STORAGE RACK AND1096

Настінна полиця для роутера 2-рівнева 30х20х13см / Пряма полиця для маршрутизатора / Коробка для роутера

Настінна полиця для ванної 42,5х26x13см, 2 яруси, CY-0172 / Підвісна полиця-органайзер / Полиця на стіну

Настінна полиця для роутера 28х17х12см, 2-х рівнева / Пряма полиця для маршрутизатора / Підставка для роутера
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Цвет покрытия | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Высота | 160 мм |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-14
Дякую! Мені сподобалось моє замовлення!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності