
Нічник-проектор зоряного неба Космонавт, від USB, з пультом / Дитячий світильник з проекцією космосу / Дитячий нічник
Продавець: HUGO
435 ₴621,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234587290
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нічник-проектор зоряного неба Космонавт, від USB, з пультом / Дитячий світильник з проекцією космосу / Дитячий нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт з bluetooth колонкою та пультом дистанційного керування

Нічник-проектор Зоряного неба RGB + пульт, з USB, AT-061D / Нічник зоряне небо / Нічник зоряний проектор

Нічник-проектор зоряного неба з колонкою та пультом керування (USB) / Дитячий нічник "Зоряне небо"

Музичний нічник-проектор зоряного неба Зіркова черепаха Дитячий музичний нічник Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Интерфейсы | USB |
| Вес | 0.38 кг |
| Высота | 210 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Материал | Пластик |
| Напряжение сети | 100~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | LED |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Абсолютно свинское и безответственное отношение к клиенту! Заказал подарок ребенку перед праздниками, заказал до 11 утра, оплатил сразу, дважды связывался с менеджером но за 4 дня так и не отправили, вынужден отказаться от заказа во избежание детских слез и купить в другом месте, где заказ будет отправлен вовремя.
Переваги
Відправляли довше обіцяного