
Нічник-проектор зоряного неба у формі м'якої іграшки Dream Lites Санта Клаус SN27
Продавець: Sense
103 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1156DLNCHKC3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нічник-проектор зоряного неба у формі м'якої іграшки Dream Lites Санта Клаус SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт з bluetooth колонкою та пультом дистанційного керування

Нічник-проектор Зоряного неба RGB + пульт, з USB, AT-061D / Нічник зоряне небо / Нічник зоряний проектор

Нічник-проектор зоряного неба з колонкою та пультом керування (USB) / Дитячий нічник "Зоряне небо"

Нічник-проектор зоряного неба Космонавт, від USB, з пультом / Дитячий світильник з проекцією космосу / Дитячий нічник
📋 Технічні характеристики
| Высота | 400 мм |
| Длина | 240 мм |
| Цвет | Красный |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Дід мороз вмикається від 3 х батарейок пальчикових, м'який гарний як іграшкаСпати малі дитині можна з ним в буде зірка світитися