
Ноутбук дитячий WToys (10 режимів, 2 мови, алфавіт, загадки, казки, пісні, скоромовки, вікторина) TK-36908
Продавець: Круті тачки
910 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK - 36908
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ноутбук дитячий WToys (10 режимів, 2 мови, алфавіт, загадки, казки, пісні, скоромовки, вікторина) TK-36908». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 17 см |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Длина | 22.5 см |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский компьютер |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 2 см |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Языки | Украинский, Английский |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




