
Ноутбук дитячий WToys (українською/англійською, вікторина, загадки, пісні, казки, цифри, літери) 88777
Продавець: Круті тачки
1 405 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 88777
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Ноутбук дитячий WToys (українською/англійською, вікторина, загадки, пісні, казки, цифри, літери) 88777». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 3 см |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина | 28 см |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский компьютер |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 21 см |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Языки | Украинский, Английский |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-16
Замовляла дитячий ноутбук онуку на день народження. Замовлення прийшло дуже швидко, гарно та надійно упаковано, тому без пошкоджень. Іграшка чудова. Єдине, трохи замалий екран і він не кольоровий, але в цілому все добре. Онук подарунком задоволений. Продавця рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-17
Товар сподобався навіть дорослим , хоча замовляли дитині на подарунок . Щиро дякую за швидку доставку ( а це було дуже необхідно ) . Обслуговування супер . Буду на далі замовляти тут.👍❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-16
Дякую магазину!!! Дитині дуже сподобався ноутбук.





