
Парковка для машинок 2в1 (кермо на батарейках, пісні англ. мовою, звукові ефекти, 3 поверхи) T 103-55 Y
Продавець: Круті тачки
1 451 ₴1 961 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: T 103-55 Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Парковка для машинок 2в1 (кермо на батарейках, пісні англ. мовою, звукові ефекти, 3 поверхи) T 103-55 Y». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 360 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина в собранном виде | 950 мм |
| Длина упаковки | 390 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина в собранном виде | 320 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2025-12-31
Переваги
Швидко відправили2025-12-11
Супер, рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-21
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-08-19
2025-07-13
Дитина і батьки лишились задоволені. Купували на подарунок , все сподобалось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2024-09-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-09-12
норм маломо дуже сподобалося, дяку вам.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-28
Щиро дякую за такий чудовий набір, щиро рекомендую вас 🥰🥰
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності




