
Парковка трек Колесо (трансформується, 2 машинки в комплекті, світло, звук) SK-571SA
Продавець: Круті тачки
1 945 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SK-571SA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка трек Колесо (трансформується, 2 машинки в комплекті, світло, звук) SK-571SA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 450 мм |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина в собранном виде | 350 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 205 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис



