
Парковка трек Колесо (трансформується, 3 машинки у комплекті) WY200
Продавець: Круті тачки
841 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WY200
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка трек Колесо (трансформується, 3 машинки у комплекті) WY200». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



