
Парковка трек "Космічна база" ( ліфт, музика, світло, рухомі деталі, машинки, в коробці) T 915 A
Продавець: Круті тачки
1 182 ₴1 620 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T 915 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Парковка трек "Космічна база" ( ліфт, музика, світло, рухомі деталі, машинки, в коробці) T 915 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 535 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-23
Продавець постійно був на зв'язку: відповідав на запитання, повідомляв про стан замовлення, про готовність та відправку, про прибуття до відділення. Дуже професійне спілкування та ввічливе відношення до покупця. Товар в наявності, швидко відправили. Іграшковий паркінг ще не перевірили, бо подарунок дитині на свято, але сподіваюсь, що все буде добре, Доповню коментар про паркінг після відкриття й використання. Продавця рекомендую для співпраці! Щиро дякую! Вдячних вам покупців і вдалих продаж!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-09




