
Парковка трек "Космічна станція" (електричні витяги, світло, звуки) T 918 A
Продавець: Круті тачки
1 629 ₴2 202 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T 918 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Парковка трек "Космічна станція" (електричні витяги, світло, звуки) T 918 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Длина упаковки | 145 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 480 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-20
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



