
Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-12 Блакитний Комплект парта, що росте, і стілець
Продавець: Круті тачки
3 302 ₴4 345 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: M 4428-12
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-12 Блакитний Комплект парта, що росте, і стілець». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Парта учнівська дитяча зі стільчиком (лампа, регульована висота та нахил) S-63020 Рожева

Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 5068-8-2 Рожева | Комплект зростаюча парта і стілець

Парта учнівська дитяча зі стільчиком (лампа, полички, регульована висота та нахил) S-82045 Сіра

Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-4 Синій | Комплект зростаюча парта і стілець
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Высота сидения | 740 мм |
| Высота стола | 1000 мм |
| Глубина сиденья | 340 мм |
| Глубина стола | 560 мм |
| Глубина столешницы парты | 380 мм |
| Длина стола | 700 мм |
| Длина столешницы парты | 700 мм |
| Каркас парты | металл |
| Каркас стула | металл |
| Максимальная высота регулируемого стола | 100 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 770 мм |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Сиденье | пластик |
| Состояние | Новое |
| Спинка | пластик |
| Столешница | пластик, МДФ |
| Тип мебели | комплект ученический одноместный (стол + 1 стул) |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Цвет | Голубой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-17
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-01-24
Дякуємо! Зв'язались швидко. Відправили вчасно, як і домовлялись. Все відповідає замовленню.
2024-10-13
Швидка доставка, ввічливий продавець. за свою ціну нормальна парта👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


