
Парта учнівська дитяча зі стільчиком (лампа, регульована висота та нахил) S-63020 Рожева
Продавець: Круті тачки
4 710 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: S-63020
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парта учнівська дитяча зі стільчиком (лампа, регульована висота та нахил) S-63020 Рожева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-12 Блакитний Комплект парта, що росте, і стілець

Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 5068-8-2 Рожева | Комплект зростаюча парта і стілець

Парта учнівська дитяча зі стільчиком (лампа, полички, регульована висота та нахил) S-82045 Сіра

Парта учнівська дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-4 Синій | Комплект зростаюча парта і стілець
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Высота стола | 760 мм |
| Высота столешницы парты | 15 мм |
| Глубина столешницы парты | 600 мм |
| Длина столешницы парты | 800 мм |
| Каркас парты | металл |
| Каркас стула | металл |
| Максимальная высота регулируемого стола | 760 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 650 мм |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | комплект ученический одноместный (стол + 1 стул) |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Цвет | Розовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-06
Все супер, швидко відправили і хороший товар, партою задоволена, дякую



