
Підлогова вішалка для одягу (165х59х29,5см) Simple floor clothes rack, Чорна / Стійка для одягу на 5 полиць
Продавець: HUGO
485 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 23456050303
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Підлогова вішалка для одягу (165х59х29,5см) Simple floor clothes rack, Чорна / Стійка для одягу на 5 полиць». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова вішалка для одягу з полицями, 170х160х36см, RD-9007, Чорний / Стійка для одягу / Шафа для одягу

Підлогова вішалка для одягу 78х150х38см, Double Pole / Телескопічна стійка для речей / Стійка-вішалка

Підлогова вішалка для одягу з полицею для взуття 2 в 1, 4 полиці метал + пластик SKLM-29 YU227
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Полка для обуви | 5 шт |
| Корпус (каркас) | нержавеющая сталь |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Высота | 1690 мм |
| Разборная конструкция | Да |
| Количество крючков | 8 шт |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-21
Переваги
Актуальна ціна2025-11-17
Переваги
Товар не відправили