
Підлогова вішалка для одягу з полицями, 170х160х36см, RD-9007, Чорний / Стійка для одягу / Шафа для одягу
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Підлогова вішалка для одягу з полицями, 170х160х36см, RD-9007, Чорний / Стійка для одягу / Шафа для одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова вішалка для одягу 78х150х38см, Double Pole / Телескопічна стійка для речей / Стійка-вішалка

Підлогова вішалка для одягу (165х59х29,5см) Simple floor clothes rack, Чорна / Стійка для одягу на 5 полиць

Підлогова вішалка для одягу з полицею для взуття 2 в 1, 4 полиці метал + пластик SKLM-29 YU227
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Корпус (каркас) | нержавеющая сталь, пластик |
| Ширина | 1600 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
Замовляв чорного кольору, прислали білу і не вистачає т-образного з'єднувача.
Замовила шафу. В описі та на фото вказаний чорний колір. А приїхав білий, жахливий сервіс
Замовляла велику вішалку на 3 секції, товар той що треба, якість гарна. На тканинних поличках є небагато подряпин і вмятин.. але це не критично. Склала шафу без проблем, повна комплектація, параметри співпали з описом. Єдиним мінусом була затримка трохи більше обіцяного строку, проте менеджер був ввічливим. Товар рекомендую, зручно для людей які звикли часто переїжати або якщо треба додаткове сховище речей.