
Підлогова вішалка для одягу 78х150х38см, Double Pole / Телескопічна стійка для речей / Стійка-вішалка
Продавець: HUGO
694,23 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234574503
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлогова вішалка для одягу 78х150х38см, Double Pole / Телескопічна стійка для речей / Стійка-вішалка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова вішалка для одягу (165х59х29,5см) Simple floor clothes rack, Чорна / Стійка для одягу на 5 полиць

Підлогова вішалка для одягу з полицями, 170х160х36см, RD-9007, Чорний / Стійка для одягу / Шафа для одягу

Підлогова вішалка для одягу з полицею для взуття 2 в 1, 4 полиці метал + пластик SKLM-29 YU227
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Ширина | 780 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 1500 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-23
Заказывала вешалку , прислали НЕ ТО ЧТО НА ФОТО . ВО первых ждала отправку неделю , во вторых звонила им два раза и девушка сказала будет отправка завтра, так в итоге прождала неделю ,еще и прислали не то что на фото . Не рекомендую этот магазин !
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного