
Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-18071
Продавець: Круті тачки
602 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: BM-18071
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-18071». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Підставка для купання дитини 35-55см, Каченя / Стійка для купання дитини / Дитяча підставка для ванни

Підставка для ванни "Bimbo" (силіконова перфорована основа, розкладна ніжка, у коробці) BM-11550

Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-42366

Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-31102
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bimbo |
| Высота | 20 см |
| Длина | 33 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик для купания |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 27 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-30
Практичне кріселко для купання. Якість супер.
2025-02-25
Не сподобалось що через 30 хв після отримання смс що посилка вже очікує у місці видачі, мені дзвонить продавець і питає коли я заберу посилку. Коробка прийшла побита і товар трохи з дефектом
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


