
Підставка для ванни "Bimbo" (силіконова перфорована основа, розкладна ніжка, у коробці) BM-11550
Продавець: Круті тачки
546 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BM-11550
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підставка для ванни "Bimbo" (силіконова перфорована основа, розкладна ніжка, у коробці) BM-11550». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Підставка для купання дитини 35-55см, Каченя / Стійка для купання дитини / Дитяча підставка для ванни

Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-18071

Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-42366

Підставка для ванни "Bimbo" (4 присоски, ручка, отвори для відтоку води, в коробці) BM-31102
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bimbo |
| Высота | 20 см |
| Длина | 27 см |
| Материал изготовления | Пластик, Силикон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик для купания |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 52 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-27
Все чудово. Товар прийшов швидко,відповідає опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


