
Пістолет з мильними бульбашками (акум. 3.7 V, підсвітка, мильний розчин, USB-кабель) KB 1302 Штрих = 91412
Продавець: Круті тачки
509 ₴717 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KB 1302 Штрих = 91412
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пістолет з мильними бульбашками (акум. 3.7 V, підсвітка, мильний розчин, USB-кабель) KB 1302 Штрих = 91412». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Пістолет з мильними бульбашками Stitch (акум. 3.7V, підсвітка, 2 пляшечки з мильним розчином) PP 277-6

Пістолет з мильними бульбашками (2 кольори, підсвітка, 2 пляшки з мильним розчином, USB-кабель) 456-2

Пістолет з мильними бульбашками LOL (автоматичне видування бульбашок, 2 пляшечки з мильним розчином) 889-7

Пістолет з мильними бульбашками (на батарейках, пляшечка з мильною рідиною, у коробці) HL 134 B
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Пластик |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


