
Пістолет з мильними бульбашками (на батарейках, пляшечка з мильною рідиною, у коробці) HL 134 B
Продавець: Круті тачки
382 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HL 134 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пістолет з мильними бульбашками (на батарейках, пляшечка з мильною рідиною, у коробці) HL 134 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Пістолет з мильними бульбашками (2 кольори, підсвітка, 2 пляшки з мильним розчином, USB-кабель) 456-2

Пістолет з мильними бульбашками LOL (автоматичне видування бульбашок, 2 пляшечки з мильним розчином) 889-7

Пістолет з мильними бульбашками KUROMI (автоматичне видування бульбашок, 2 пляшечки з мильним розчином)889-8

Пістолет з мильними бульбашками Stitch (акум. 3.7V, підсвітка, 2 пляшечки з мильним розчином) PP 277-6
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 120 мм |
| Материал | Пластик |
| Питание | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-07
Переваги
Ввічливий продавець


