
Планшет для малювання дитячий Limo Toy (4 види, LCD, різнобарвний, на батарейках) SK 0054 ABCD
Продавець: Круті тачки
506 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: SK 0054 ABCD
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Планшет для малювання дитячий Limo Toy (4 види, LCD, різнобарвний, на батарейках) SK 0054 ABCD». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
LCD планшет для малювання 12" зі стилусом, Writing Tablet, Зелений/ Графічний планшет для малювання

Дитячий планшет для малювання (9") 9018С / Електронний планшет дитячий / Графічний планшет для дітей

LCD планшет для малювання 12" зі стілусом, Writing Tablet, Синій / Графічний планшет для малювання

Дитячий планшет для малювання світлом Magic Pad RD-2003 Дошка для малювання світлом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 315 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна


