
Портативна акустична система Bluetooth Xtreme-2 Big Міні динамік Bluetooth
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 9402/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна акустична система Bluetooth Xtreme-2 Big Міні динамік Bluetooth». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна акустична система з пультом та 2 мікрофонами HOCO BS53 Bluetooth колонка з RGB підсвічуванням

Портативна акустична система з пультом і мікрофоном Su-Kam BT 622D Bluetooth

Портативна акустична система Charge-3 J003 Міні динамік Bluetooth Сірий

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | JBL |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота | 126 мм |
| Глубина | 122 мм |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB, jack 3.5 мм |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Ткань, Пластик |
| Минимальная частота | 70 Гц |
| Особенности | FM-приемник, Функция громкой связи |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Стерео |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Ширина | 283 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


