
Портативна колонка з 2 мікрофонами та пультом, Bluetooth, 40 Вт, 12", RGB, TTD-1209 / Бездротова колонка з підсвіткою
Продавець: HUGO
4 684,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234588425
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна колонка з 2 мікрофонами та пультом, Bluetooth, 40 Вт, 12", RGB, TTD-1209 / Бездротова колонка з підсвіткою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна бездротова колонка Bluetooth SPS Boom BASS Mini Портативна колонка з вологозахисною Чорна

Портативна колонка з мікрофоном, Bluetooth, 20 Вт, 8.5”, RGB LED + пульт, TTD-2806 / Бездротова колонка / Колонка з караоке

Портативна колонка з пультом та Bluetooth, SOUNDBAR Q10, Чорний / Бездротова Bluetooth колонка

Бездротова Bluetooth колонка-караоке + 2 мікрофони, K18, Бежева / Портативна колонка з підсвічуванням
📋 Технічні характеристики
| Интерфейсы | AUX-вход, USB, jack 3.5 мм |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 6.1 кг |
| Высота | 567 мм |
| Глубина | 363 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Особенности | FM-приемник, Информационный дисплей, Беспроводной пульт ДУ, Тюнер, Эквалайзер |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Тип питания | USB-порт, Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Ширина | 375 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності