
Портативна колонка з мікрофоном, Bluetooth, 20 Вт, 8.5”, RGB LED + пульт, TTD-2807 / Колонка валіза / Караоке-колонка
Продавець: HUGO
1 549,1 ₴2 213 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234588280
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна колонка з мікрофоном, Bluetooth, 20 Вт, 8.5”, RGB LED + пульт, TTD-2807 / Колонка валіза / Караоке-колонка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна бездротова колонка Bluetooth SPS Boom BASS Mini Портативна колонка з вологозахисною Чорна

Портативна колонка з мікрофоном Bluetooth 55см GTS-1701 / Колонка з LED-підсвічуванням / Караоке колонка

Портативна колонка з Bluetooth, 2400 мАг, Hoco HT1 Pro Marquis / Портативна акустика / Bluetooth-колонка / Блютуз колонка

Радіоприймач із сонячною панеллю Golon RX-456S Портативна колонка з радіо та ліхтариком
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, USB-порт |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | FM-приемник, Информационный дисплей, Беспроводной пульт ДУ, Тюнер, Эквалайзер |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 247 мм |
| Высота | 595 мм |
| Глубина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили