
Портативна колонка з Bluetooth, 1500 мАч, Hoco HT1 Marquis / Міні колонка / Блютуз колонка / Bluetooth-колонка
Продавець: HUGO
595 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234585582
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна колонка з Bluetooth, 1500 мАч, Hoco HT1 Marquis / Міні колонка / Блютуз колонка / Bluetooth-колонка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна бездротова колонка Bluetooth SPS Boom BASS Mini Портативна колонка з вологозахисною Чорна

Портативна колонка з мікрофоном, Bluetooth, 20 Вт, 8.5”, RGB LED + пульт, TTD-2807 / Колонка валіза / Караоке-колонка

Портативна колонка з мікрофоном Bluetooth 55см GTS-1701 / Колонка з LED-підсвічуванням / Караоке колонка

Портативна колонка з Bluetooth, 2400 мАг, Hoco HT1 Pro Marquis / Портативна акустика / Bluetooth-колонка / Блютуз колонка
📋 Технічні характеристики
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 0.352 кг |
| Высота | 106 мм |
| Глубина | 41 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 8 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Ширина | 106 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-13
Товар хороший, але якщо готові чекати відправку то раджу замовляти. Очікував відправку більше тижня.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна