
Портативна колонка з Bluetooth, USB, AUX, Hoco HC25 / Bluetooth-колонка / Блютуз колонка / Портативна акустика / Блютуз колонка
Продавець: HUGO
1 355,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 234585437
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна колонка з Bluetooth, USB, AUX, Hoco HC25 / Bluetooth-колонка / Блютуз колонка / Портативна акустика / Блютуз колонка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна бездротова колонка Bluetooth SPS Boom BASS Mini Портативна колонка з вологозахисною Чорна

Портативна колонка з мікрофоном, Bluetooth, 20 Вт, 8.5”, RGB LED + пульт, TTD-2806 / Бездротова колонка / Колонка з караоке

Портативна колонка з пультом та Bluetooth, SOUNDBAR Q10, Чорний / Бездротова Bluetooth колонка

Бездротова Bluetooth колонка-караоке + 2 мікрофони, K18, Бежева / Портативна колонка з підсвічуванням
📋 Технічні характеристики
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 1.2 кг |
| Высота | 202 мм |
| Глубина | 86 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Ширина | 123 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Переваги
Товару не було в наявності