
Портативна зарядна станція 12,8V/24Ah/400W Інвертор акумуляторний з розеткою 220В
Продавець: Kanctovar
8 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 15419/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція 12,8V/24Ah/400W Інвертор акумуляторний з розеткою 220В». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018
📋 Технічні характеристики
| Высота | 138 мм |
| Длина | 297 мм |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Максимальная мощность | 400 Вт |
| Номинальная мощность | 400 Вт |
| Номинальное выходное напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Цвет светодиода | Красный |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-12
2024-06-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-02
Все добре! Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


