
Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W
Продавець: Kanctovar
15 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 15453-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018

Портативна зарядна станція 12,8V/24Ah/400W Інвертор акумуляторний з розеткою 220В
📋 Технічні характеристики
| Входное напряжение | 12 В |
| Высота | 170 мм |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Длина | 260 мм |
| Зарядка батареи | От сети |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Особенности | Противоударный корпус, Влагозащищенный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | DC |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили


