
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W
Продавець: Kanctovar
5 900 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: OKD 180/RB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018

Портативна зарядна станція 12,8V/24Ah/400W Інвертор акумуляторний з розеткою 220В
📋 Технічні характеристики
| Длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Тип | Беспроводной |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип разъема | USB |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мощность | 180.0 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Функция беспроводной зарядки | False |
| Выходная мощность | 180 Вт |
| Быстрая зарядка | True |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-06-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-10
Чудова зарядна станція. дуже сподобалося. роутер 2 години стояв на живленні від станції - не розрядився взагалі, ні на один процент. але знімаю одну зірку через те що сильно гріється блок живлення самої станції при зарядці. якщо можна замінити кабель живлення було б чудово. Раджу до покупки.Доповнюю відгук: згоріла зарядка.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-06
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


