
Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018
Продавець: Kanctovar
8 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 15457-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 12,8V/24Ah/400W Інвертор акумуляторний з розеткою 220В
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 18000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 18 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 75 мм |
| Вес | 2300 г |
| Разъемы | DC |
| Зарядка батареи | От сети |
| Цвет | Черный |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-07-24
Переваги
Гарне обслуговування2024-07-18
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-16
Переваги
Ввічливий продавець2024-07-08
👍 супер! Спасибо большое!
Переваги
Швидко відправили


