
Портативна зарядна станція на 500 Вт Tig Fox T500 Багатофункціональна станція 540 W з літій-іонною батареєю
Продавець: Velotrend
15 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Tig Fox T500
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція на 500 Вт Tig Fox T500 Багатофункціональна станція 540 W з літій-іонною батареєю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018
📋 Технічні характеристики
| Производитель | TIG FOX |
| Входное напряжение | 12 В |
| Высота | 210 мм |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Длина | 190 мм |
| Емкость аккумулятора | 5400 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От автомобильной зарядки |
| Количество розеток | 1 |
| Максимальная мощность W | 500 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 190 мм |
| Вес | 5.53 кг |
| Выходы для потребления | USB-A, USB-A quick-charge, автоприкуриватель |
| Индикация | С дисплеем |
| Комплектация | кабель для зарядки от сети 230, кабель для зарядки от автомобиля |
| Максимальная мощность погрузки | 850 Вт |
| Номинальная мощность погрузки | 500 Вт |
| Особенности | LED лампа, Быстрая зарядка, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Фонарик |
| Разъемы | USB Type-C |
| Ресурс аккумулятора | 1000+ циклов |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Оранжевый |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-17
Все супер!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності