
Портативна зарядна станція Power Station A-320A-GB 220V/2xUSB, 90000 mAh 320W Домашня електростанція
Продавець: Kanctovar
7 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: A-320A-GB POWER BANK/RB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція Power Station A-320A-GB 220V/2xUSB, 90000 mAh 320W Домашня електростанція». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018
📋 Технічні характеристики
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 90000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Особенности | Фонарик, Дисплей |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 120 мм |
| Вес | 3.4 г |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип разъема | USB |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мощность | 320.0 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Разъемы | Постоянный ток, Тип-C, USBx2 |
| Выходная мощность | 320 Вт |
| Быстрая зарядка | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-29



