
Портативна зарядна станція Sine на 800 Вт 12V 50A Зарядна станція із чистою синусоїдою
Продавець: Velotrend
13 499 ₴20 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 9586/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція Sine на 800 Вт 12V 50A Зарядна станція із чистою синусоїдою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Входное напряжение | 12 В |
| Высота | 255 мм |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Длина | 300 мм |
| Зарядка батареи | От сети |
| Количество розеток | 2 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Разъемы | USBx2, Type-C, Розетка AC 220В, USB |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 205 мм |
| Вес | 5 кг |
| Особенности | Быстрая зарядка, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Противоударный корпус, Фонарик |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-24
Все хорошо главное чтобы работало долго.Рекомендую продавца с ув.
2025-11-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності