
Портативна зарядна станція Sine Power на 1000 Вт 25.6V 30A Зарядна станція з ліхтариком та чистою синусоїдою
Продавець: Velotrend
19 999 ₴25 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9589/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна зарядна станція Sine Power на 1000 Вт 25.6V 30A Зарядна станція з ліхтариком та чистою синусоїдою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна зарядна станція Power Station 220V/2xUSB, 68000 mAh 180W

Портативна зарядна станція 300W 30Ah 2x220V/3xUSB із сонячною панеллю 60 W

Портативна зарядна станція-ліхтар CL-13 Power bank з 2 лампочками та вбудованою сонячною панеллю

Портативна зарядна станція 300W 220V / 2xUSB із сонячною панеллю 45W EP-3018
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Входное напряжение | 25 В |
| Высота | 263 мм |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Длина | 403 мм |
| Зарядка батареи | От сети |
| Количество розеток | 2 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Разъемы | USBx2, Type-C, Розетка AC 220В, USB |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 273 мм |
| Вес | 13.5 кг |
| Особенности | Быстрая зарядка, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Противоударный корпус, Фонарик |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-25
Дякую за консультування
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності