
Потяг швидкісний (звук, підсвітка салону, інерція, двері відчиняються, гумові колеса) 58083
Продавець: Круті тачки
470 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58083
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потяг швидкісний (звук, підсвітка салону, інерція, двері відчиняються, гумові колеса) 58083». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 350 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Поезд |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-19
Надзвичайно все швидко, працівники привітні, якість іграшок висока




