
Потяг швидкісний (звук, підсвітка салону, інерція, двері відчиняються, гумові колеса) 98057
Продавець: Круті тачки
710 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 98057
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потяг швидкісний (звук, підсвітка салону, інерція, двері відчиняються, гумові колеса) 98057». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 520 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Поезд |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-27
Дякую, дуже задоволені замовленням, і як іграшкою і як співпраця з продавцем! Актуально, швидко, якісно.Рекомендуємо.Потяг великий, класний, дитині сподобався!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



