
Проектор для дому з WiFi та Bluetooth, HY 300 + Стрічка RGB 3528 / Портативний міні проектор / Смарт проектор
Незалежний AI-аналіз 20 відгуків покупців для «Проектор для дому з WiFi та Bluetooth, HY 300 + Стрічка RGB 3528 / Портативний міні проектор / Смарт проектор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Мультимедійний проектор для дому UKC UC68 з WIFI Чорний

Смарт проектор 4К, з WiFi та Bluetooth + пульт, L018 / Портативний проектор для дому / Міні проектор для фільмів

Мультимедійний проектор 4K + пульт, Z2 / Портативний проектор / Проектор для дому

Портативний проектор для дому 4К, WiFi і Bluetooth + пульт, HY300 / Проектор для смартфона / Проектор домашній
📋 Технічні характеристики
| Класс устройства | Портативный |
| Интерфейсы | HDMI, jack 3.5 мм, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Разрешение | 1280x720 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 200 лм |
| Контрастность | 1500 |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (20)
Топ сайт
Все прийшло, все працює!
Довга відправка але в цілому все супер
Замовляв проектор до якого у подарунок йшла лед стрічка 5 м яка не працює. Також, під час телефонної розмови з консультантом, де останній переконав мене докупити HDMI кабель та доплатити за нього. Після чого виявилось що даний кабель не працює. Був змушений купити в магазині де він в два рази дешевший і принаймі працює.З плюсів те що консультант вміє красиво розмовляти, а так загалом не дуже приємно вийшло.
Мошенн ики , отправляю кусок пластмассы . Пользуются подставным ФОП.
Рекомендую.
Замовив тут проєктор і залишився дуже розчарований сервісом. Два дні мене годували обіцянками, що замовлення от-от відправлять. Я кілька разів телефонував та спеціально підкреслював, що мені потрібна термінова відправка — кожного разу мене запевняли, що все буде відправлено.У результаті сьогодні мені повідомили, що у них брак партії. Жодної чесної інформації одразу, лише постійні обіцянки, які так і не виконали.Через це я втратив час і можливість отримати товар вчасно. Дуже неприємний досвід і повна відсутність відповідального підходу до клієнтів.
Все швидко прийшло ❤️І Все Працює 👌Дякую Вам