
Проектор зоряного неба + 13 дисків, від USB, Чорний / Нічник проектор зоряне небо / Проектор-нічник
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Проектор зоряного неба + 13 дисків, від USB, Чорний / Нічник проектор зоряне небо / Проектор-нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Ночник Star Master проектор зоряного неба на батарейках та адаптер від мережі 220 В Чорний

Проектор зоряного неба 13в1 Galaxy Projector 360°

Музичний нічник-проектор зоряного неба Зіркова черепаха Дитячий музичний нічник Рожевий

Проектор зоряного неба з 12 сценаріями відображення Galaxy Projector Нічний планетарій для дитячої кімнати
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Цвет | Черный |
| Тип крепления | На поверхность |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 110 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
💬 Відгуки покупців (2)
Товар був замовлений спеціально зараніше, щоб прийшло до свята, як результат комунікації 0😔 довелось дзвонити самій і виявляється, що він і не відправлявся ще, бо вони мені набрали раз, не дозвонились (хоча пропущених дзвінків у мене немає, я б передзвонила) і на тому все... пройшло три дні від моменту замовлення🤦♀️ заведіть собі месенджер якийсь і пишіть клієнту, якщо не дозвонились! Не всім зручно говорити може буть в якийсь момент, а відписати зможуть. Тепер товар просто по термінах не встигне прийти, бо відправка в них до 4 днів 🤦♀️ дякую вам, шановний продавець, за ваш підхід до клієнтів😔