
Прогулянкова коляска Carrello Bravo CRL-5512 Ice Blue NF
Продавець: Круті тачки
7 180 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-5512 Ice Blue NF
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Прогулянкова коляска Carrello Bravo CRL-5512 Ice Blue NF». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 103 см |
| Высота в сложенном виде | 88 см |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Диаметр задних колес | 26 см |
| Диаметр передних колес | 18 см |
| Длина | 90 см |
| Длина в сложенном виде | 36 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Подстаканник, Чехол-накидка на ножки, Антимоскитная сетка, Корзина для покупок |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Материал дна | Пластик |
| Материал колес | Резина (надувные) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Перекидная ручка | Нет |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Синий |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 57 см |
| Ширина в сложенном виде | 21 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-16
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-07-14
Одразу після замовлення зателефонував менеджер. Все пояснив! Швидко відправили!! Я задоволена!!! Коляска супер,виправдала всі мої очікування! Дуже гарна,легка та продумана до дрібниць. Всім рекомендую відповідального продавця!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





