
Протиударний кейс "HILDA" (чорний 27*22*7 см) з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників
Продавець: Experience
390 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Протиударний кейс "HILDA" (чорний 27*22*7 см) з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hilda |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Цвет | Черный |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 0.165 кг |
| Внутренние размеры | 25.5 * 20.5 * 6.5 см |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Объем | 3.4 л |
| Назначение | Универсальное |
| Материал | EVA |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець