
Протиударний кейс "HILDA" (чорний 33*21.5*7.5 см) з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників
Продавець: Experience
510 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Протиударний кейс "HILDA" (чорний 33*21.5*7.5 см) з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hilda |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Цвет | Черный |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Высота | 75 мм |
| Вес | 0.2 кг |
| Объем | 5.2 л |
| Назначение | Универсальное |
| Материал: | EVA |
| Внутренние размеры | 31,5 * 21,0 * 6,5 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Швидко відправили, товар відповідає опису. Рекомендую продавця до співпраці.
