
Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 18*7,5*5 см)
Продавець: Experience
320 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 18*7,5*5 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 50 мм |
| Внутренние размеры | 178 * 70 * 40 |
| Логотип | Штампованный |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Объем | 0.68 л |
| Количество отделений | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Материал | Комбинированный |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-25
2025-09-07
Дякую вам Володимере за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
