
Протиударний кейс з EVA для електроніки, приладів, зубних щіток (чорний 20*9*7 см)
Продавець: Experience
370 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Протиударний кейс з EVA для електроніки, приладів, зубних щіток (чорний 20*9*7 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Материал | Комбинированный |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Высота | 70 см |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 1.2 л |
| Состояние | Новое |
| Логотип | Штампованный |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Внутренние размеры | 185 * 80 * 60 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-14
Класний товар, рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-26
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна
