
Приставне ліжечко для новонароджених CARRELLO Prima CRL-16503 Cloud Grey Сіра
Продавець: Круті тачки
7 547 ₴9 434 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-16503 Cloud Grey
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Приставне ліжечко для новонароджених CARRELLO Prima CRL-16503 Cloud Grey Сіра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Вес кроватки | 11 кг |
| Высота с учетом боковин | 88 см |
| Длина | 91 см |
| Колесики | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 9 кг |
| Материал каркаса | алюминиевая труба |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Уровни регулировки высоты ложе | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Ширина | 68 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-07
Кроватка топШвидко приняли замовлення та відправили
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили




